oltalmazó

Van olyan éles emléked, ami kisállathoz kötődik? Felmenőidközt volt, aki szerinted nem tisztelte őket? Ez talán akkor zavart, azután mégis elfogadtad normának? A gondoskodásnak, a tiszteletnek is különböző szintjei vannak. Van, aki többre becsüli, aki ‘nagy’ ember, van, aki többre becsüli aki a rokona, és van akit még egy kishangya halála is elkeserít. Valahol középen pedig ottlaknak a kisállatok.

Születésünk után a fejlesztendő családi mintákat aktivizálja egy-egy esemény. Mikor szeretett cicáink csak úgy el-el tűntek, családunkban az élet tisztelete teljességében még nem valósult meg. Ha van módunk kompenzálni, ne ijedjünk meg tőle. Gyógyuljunk velük együtt, és nézzen csak hülyének nyugodtan a társadalom. Ilyen is van, így is lehet. 🙂

Lehet a rászorulóknak adni, lehet a függőnek bizalmat szavazni, lehet a hülye kamasznak pénzt adni f’gra, és lehet egeret is elengedni a szabadban. mindent lehet. A szabályokat felnőttként már újraírhatod gyermekkori naív álmaid szerint is, mai normáid szerint is, -ha meg a kettő ugyanaz, az aztán igazán izgi